آموزش دی جی DJ اموزش دیجی

آموزش دی جی DJ اموزش دیجی

آموزش دی جی DJ اموزش دیجی صفر تاصد از مبتدی تا پیشرفته طبق سر فصل های جهانی حضوری و خصوصی.

قبل از هر چیزی این ویدیو آموزشی دی جی رو که پایین قرار دادیم نگاه کنید تا کامل ذهنتون باز بشه.

نکته خیلی خیلی مهم قبل از انتخاب مربی و شروع کلاس های آموزش دی جی DJ حتما درباره مربی تحقیق کنید.

اجراهای زنده و تکنیک های لایوش رو نگاه کنید از هنرجوهای قبلیش در مورد کم و کیف کلاس ها و پیشرفت در کارشون سوال کنید.

مربی آکادمی ما استاد مستر دی جی مجید Mr Dj Majid هستش که یکی از دی جی های معتبر و خوشنام ایران هستش که هنرجوهای بسیار زیادی دارن.
همه این هنرجوها بعد از آموزش دی جی DJ اکنون در کارشون حرفه ای هستن و درآمد های خوبی دارن.
میتونید از بالای پیج اینستاگرامشون در های لایت هنرجو و آموزش این هنرجویان رو ببینید.
میتونید به هنرجوها پیام بدید و از هنرجوها در مورد رضایتشون و کیفیت کلاس های آموزش دی جی DJ سوال کنید.
مستر دی جی مجید آرتیست کمپانی ویرچوال دی جی و هنر آموخته آکادمی معتبر سوپر دی جی هیرو هستش که به تمامی تکنیک های نرم افزاری و سخت افزاری و اجرایی مسلط هستن.

نمونه هایی از اجراهای تخصصی و حرفه ای مستر دی جی مجید رو در زیر این متن مشاهده کنید.

اجرای زنده دی جی از مستر دی جی مجید اجرای تکنیک اسکرچینگ و تون پلی

تکنیک میکس و دارپینگ

فول دی جی اسکرچینگ

تون پلی و بیت ملودی به همراه Stems

اجرای لایو تکنیک میکس بین دو اهنگ ایرانی توسط مستر دی جی مجید این اجرا توسط یکی دوستان یهویی فیلمبرداری شده

هزینه و شایط دوره آموزش دی جی حضوری سر فصل های کلاس های دی جی:

آموزش دی جی (هزینه دوره 15 میلیون هستش با تخفیف ویژه و بینظیر 8 میلیون برگزار میشه) : ↓

این دوره 6 جلسه هستش که شامل 2 جلسه نرم افزار دی جی 2 جلسه تئوری میکس و دستگاه دی جی 2 جلسه تکنیک های میکس و اجرای دی جی (طبق سر فصل ها و اصول آکادمی های جهانی)

آشنایی کامل با پلیرهای DJ دی جی – آشنایی کامل با میکسرهای DJ دی جی – شناخت انواع ورودی و خروجی های پلیر و میکسر DJ دی جی

آموزش کامل صفر تا صد یکی از نرم افزارهای دی جی Recordbox ، Virtual dj , Traktor dj , Serato dj –  سبک شناسی موزیک DJ دی جی و هارمونیک

BEAT MATCHING اصولی و سرضرب گیری هوشی و گوشی و استفاده از CUE کار با هدفون – سمپلینگ و سمپلر در دی جی

اصول میکس – میکس آهنگ آشنایی با افکت های پرکاربرد – ترفندهای میکس نحوه میکس با میکسر میکس بدون هدفون – میکس حرفه ای و تکنیک های میکس

آموزش صفر تا صد دستگاه دی جی کنترلر و دی جی ست با دستگاه شما و یا با دستگاه موجود در آموزشگاه.

آموزش دی جی DJ اجرای زنده استفاده از سمپل ها و اهنگ ها هارمونی ساخت پلی لیست آموزش دی جی DJ تکنیک های میکس بین اهنگ ها و روانشناسی صحنه و مدیریت برنامه.

یادگیری آموزش دی جی DJ بیش از 30 مدل تکنیک های دی جی و اجرای حرفه ای.

در این دوره آموزش دی جی DJ طبق استانداردهای جهانی انجام می شود.

چندتا ویدیو اجرای حرفه ای از هنرجویان ما که آموزش دی جی DJ دیدن حتما ببینید

قبل از شروع کار دی جی و آموزش دی جی DJ حتما و حتما مشاوره رایگان از ما دریافت کنید

10 راز برتر برای تبدیل شدن به یک دی جی موفق

همه عاشق موسیقی خوب هستند و این کاری است که یک دی جی انجام می دهد. یک دی جی واقعا عالی حال و هوای یک مهمانی را ایجاد می کند. آنها نه تنها کارها را شروع می کنند، بلکه مطمئن می شوند که همه حاضران شبی برای به یاد آوردن داشته باشند. برای اینکه در بازی دوام بیاورید و موفق شوید، باید این موارد را به درستی انجام دهید تا یک قدم جلوتر از بسیاری از دی جی های نامطلوب بمانید.

ما 10 راز مهم تبدیل شدن به یک دی جی موفق را برای آموزش دی جی DJ اموزش دیجی آورده ایم

1. طرفدار موسیقی باشید

اول از همه، اگر می خواهید یک دی جی موفق شوید، باید عاشق موسیقی باشید. وگرنه به چی فکر میکنی؟ به احتمال زیاد این اشتیاق شما به موسیقی است که شما را به سمت انتخاب حرفه ای به عنوان دی جی سوق می دهد و امیدواریم که این اشتیاق به مخاطبان شما ترجمه شود. اگر فقط برای عنوان درگیر آن هستید، همین حالا دست از کار بکشید. خواندن را متوقف کنید و کار دیگری را برای انجام دادن انتخاب کنید.

2. یک مجموعه موسیقی مناسب را تنظیم کنید

برای ساخت کتابخانه موسیقی خود وقت بگذارید. مجموعه ای از موسیقی های واقعا عالی و نه فقط دانلودهای mp3 درجه سه را تنظیم کنید. جمع آوری موسیقی با کیفیت ممکن است زمان بر باشد، اما مجموعه موسیقی شما برای رشد حرفه شما حیاتی است. دوستان، کانال‌های YouTube و سایر فروشگاه‌های موسیقی عالی را برای مجموعه خود معرفی کنید. برخی از ژانرهای مورد بررسی عبارتند از:

Hip-Hop – Electro Hardcore – House – Drum and Bass – Progressive – Trance – Hard-style – Downtempo – Techno – Dark Alternative – Glitch – Dubstep – Breakbeat – Jungle

هنگامی که در نهایت به عنوان یک دی جی حرفه ای و صیقلی با مجموعه ای از آهنگ های شگفت انگیز ظاهر می شوید، هیچ کس نمی داند چقدر طول کشید تا آن آهنگ ها را در طول سال جمع آوری کنید.

3. کمی تجربه کسب کنید

هیچکس دی جی به دنیا نمی آید. این به تمرین و سطح مهارتی نیاز دارد که نمی توانید یک شبه آن را یاد بگیرید. بیرون بروید و کمی تجربه کسب کنید. اگر نمی توانید یک کنسرت بگیرید، داوطلب شوید. تمرین عالی می شود و اگر در اتاق خواب خود پنهان بمانید، هرگز نمی دانید که مجموعه شما در مقابل تماشاچیان چگونه کار می کند. قبل از شروع باشگاه، یک ساعت گرم کردن را پیشنهاد دهید. به تنظیم چرخ دنده کمک کنید. باهوش باشید و طناب ها را از یک متخصص یاد بگیرید.

4. تجهیزات مناسب را تهیه کنید

داشتن ابزار مناسب برای کار یکی از مطمئن ترین راه ها برای موفقیت است. به عنوان یک دی جی، هنگام شروع به یک صفحه گردان و کنترلر و میکسر نیاز دارید. تا جایی که می توانید برای تجهیزات و سوابق پول خرج کنید. اکثر دی جی ها نرم افزار را بدون دریافت سخت افزار دانلود می کنند. اگر در مورد متمایز شدن از دیگران جدی هستید، این بهترین گام برای شما نخواهد بود – مقداری پول پس انداز کنید و “تجهیزات بهبود عملکرد” بخرید. اگر عاشق تولید به عنوان دی جی هستید، به نرم افزار ایستگاه کاری صوتی دیجیتال (DAW) نیاز دارید.

5. کار سخت سود دارد آموزش دی جی DJ اموزش دیجی

انتظار نداشته باشید که یک دی جی سوپراستار شوید. افرادی که برای کار سخت در حرفه انتخابی خود وقت گذاشته اند و مایل بیشتری را طی کرده اند، اغلب در صحنه بزرگتر برجسته می شوند. مطمئن‌ترین راه برای متمایز شدن این است که قبل از اینکه به دنبال یک کنسرت انفرادی دو ساعته با پول باشید، کار خود را تا حد امکان کامل کنید.

6. قابل اعتماد و حرفه ای باشید

هیچ کس نمی خواهد با یک دی جی غیر قابل اعتماد کار کند. اولین برداشت مهم است – ضروری است که به قسمت نگاه کنید، قابل اعتماد باشید و حرفه ای عمل کنید. با نگاه کردن و عمل کردن مانند یک حرفه ای، به مخاطب اجازه می دهید بداند که شما مسئول مهمانی هستید. همیشه برای هر کنسرت حداقل 10 دقیقه زودتر حاضر شوید تا حال و هوای جمعیت را احساس کنید. بیاموزید که چگونه جمعیت خود را تبلیغ کنید و همچنین با آنها تعامل کنید. قابل اعتماد، قابل دسترس و بالاتر از همه حرفه ای باشید.

7. حضور آنلاین داشته باشید

در عصر رسانه های اجتماعی، حضور آنلاین یک ضرورت است. از اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، یوتیوب و ساوند کلود برای نشان دادن مهارت های خود و تعامل با مخاطبان خود استفاده کنید. برای ایجاد یک پایگاه بزرگ طرفداران و شبکه ای از فالوورها، خود را تبلیغ و تبلیغ کنید. بالاخره، دی جی بدون مخاطب چیست؟

8. در آموزش دی جی DJ اموزش دیجی سبک خود را انتخاب کنید

یک سبک موسیقی را انتخاب کنید و در آن ژانر نامی برای خود ایجاد کنید. شما نمی توانید در هر ژانری حرفه ای باشید – حتی انیشتین هم تمرکز داشت.

9. ترکیبی داشته باشید

تا جایی که می توانید مخلوط کردن را تمرین کنید. میکس های خود را آپلود کنید و از همکاران و دوستان خود بخواهید انتقاد سازنده ای ارائه دهند. وقتی احساس کردید که به اندازه کافی تمرین کرده اید و آماده ترک استودیو هستید، خود را بدون ویرایش به مدت یک ساعت ضبط کنید: فقط یک میکسر، کنترلر و یک صفحه گردان.

10. به شبکه و به توانایی خود اعتماد داشته باشید.

به کلوب ها بروید و با دی جی ها، مروج ها، مردان هیپ و عاشقان موسیقی تعامل داشته باشید. افراد را در Sound Cloud در شهر خود پیدا کنید و دیگر دی جی های بزرگ را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید. از آنها راهنمایی بخواهید، و چه کسی می داند، اگر به اندازه کافی خوب هستید، شاید کسی مایل باشد که به شما یک مکان مهمان بدهد. به یاد داشته باشید که همیشه به توانایی خود اطمینان داشته باشید. جرات کن رویاشو ببینی هدفی از آنچه می خواهید به دست آورید و چشم اندازی از جایی که می خواهید باشید داشته باشید – سپس برای رسیدن به آن تلاش کنید.

نحوه تماس و مشاوره قبل از شروع دوره آموزش دی جی DJ

شماره تماس : 09367851516

دایرکت تلگرام : mr_dj_majid@

دایرکت اینستاگرام : mr.dj.majid@

کانال تلگرام : virtualdjsoftware@

ایمیل : mr.majid.aqaiy65@gmail.com

آموزش دی جی DJ گزینه ارتباط با ما بالای سایت

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
× چت واتساپ
چت تلگرام