ارائه هزار آهنگ آفلاین توسط Beatport LINK

ارائه هزار آهنگ آفلاین توسط Beatport LINK

ارائه هزار آهنگ آفلاین توسط Beatport LINK سرویس پخش موسیقی از Beatport، اکنون گزینه ای را برای نگه داشتن 1000 آهنگ به صورت آفلاین ارائه می دهد.

به این معنی که آهنگ ها را می توان در مجموعه های دی جی بدون نیاز به اتصال به اینترنت پخش کرد.

این یک ارتقاء 20 برابری از محدودیت موجود 50 آهنگ است و این ویژگی را واقعاً مفید می کند، زیرا محدودیت 50 آهنگ برای اکثر اهداف دی جی بسیار محدود بود.

مانند همیشه، برای استفاده از آهنگ های آفلاین، دی جی ها به سادگی آنها را مستقیماً در حافظه آفلاین خود قرار می دهند تا آنها را دانلود کنند.

به گفته Beatport، «دی‌جی‌های LINK اکنون تمام آنچه را که برای اجرای مجموعه‌های متنوع و گسترده در هر مکانی نیاز دارند، خواهند داشت – بدون نیاز به اتصال وای فای».

البته شایان ذکر است که حالت آفلاین 1000 آهنگ فقط برای کاربران Beatport LINK Pro است که با هزینه نسبتاً سنگین 30 دلار در ماه ارائه می شود.

در مقابل حالت آفلاین نامحدود در همه برنامه ها با سرویس های پخش مصرف کننده مانند Spotify. همچنین، توجه داشته باشید که فقط با سیستم‌های DJ سازگار کار می‌کند.

برای مثال، حالت آفلاین در پخش کننده های مستقل موسیقی در سیستم‌ عامل ها اصلاً کار نمی‌کند.

آموزش دی جی با دی جی کلاب ورود به بخش آموزش های دی جی

ارائه هزار آهنگ آفلاین توسط Beatport LINK اما با این وجود، این یک پیشرفت عالی است و یکی از ایرادات بزرگ به دی جی با پخش موسیقی را در یک لحظه برطرف می کند.

و البته، Beatport همچنین دارای مزایای قابل توجهی است که یک پلتفرم موسیقی الکترونیکی اختصاصی برای دی‌جی‌ها است، که اهمیت زیادی دارد.

هزار آهنگ آفلاین توسط Beatport LINK در وب سایت Beatport اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

keyboard_arrow_up
× چت واتساپ