استریم در فیسبوک و اینستاگرام با آهنگ های کپی رایت

استریم در فیسبوک و اینستاگرام با آهنگ های کپی رایت

استریم در فیسبوک و اینستاگرام با آهنگ های کپی رایت فیس بوک موسیقی های دارای کپی رایت را برای استریم کننده بازی مجاز کرد.

آیا دی جی ها هم میتوانند استریم در فیسبوک و اینستاگرام انجام دهند؟

بسیاری از دی جی ها می خواهند به صورت زنده استریم در فیسبوک و اینستاگرام پخش شوند ، اما نمی توانند ، زیرا اجرای آنها قطع می شود یا حتی ممنوعیت پخش زنده را دریافت می کنند.

اما همه چیز ممکن است در حال تغییر باشد فیس بوک به تازگی اعلام کرده است که استریم در فیسبوک و اینستاگرام که از پلتفرم بازی های رایانه ای خود استفاده می کنند.

می توانند از هر موسیقی دارای حق کپی رایت که دوست دارند در جریان بازی های ویدیویی خود استفاده کنند.

این به این دلیل است که این پلتفرم با اکثر بازیکنان بزرگ صنعت ضبط معاملات انجام داده است ، چیزی که از سال گذشته آزمایش شده است.

در حالی که این در حال حاضر در پلت فرم اصلی فیس بوک در دسترس نیست ، اما این پیشرفت می تواند به چیزی اشاره کند که دیر یا زود به پلت فرم کامل می آید.

اگر و در هر صورت ، این بدان معناست که دی جی ها می توانند بدون ترس از هیچ گونه مشكلی در مورد حق چاپ ، به صورت زنده استریم در فیسبوک و اینستاگرام پخش شوند.

فیس بوک مطمئناً به این نکته اشاره می کند ، زیرا رویداد راه اندازی برای دی جی های بزرگ مانند DJ Khaled ، Diplo و LP Giobbi سنگین است.

استریم در فیسبوک و اینستاگرام با آهنگ های کپی رایت The Ultimate Guide to DJ Livestreaming

ما این وضعیت را زیر نظر خواهیم داشت ، اما به نظر می رسد که بتوانید مستقیماً در فیس بوک دی جی استریم کنید (و بنابراین فکر می کنید اینستاگرام ، زیرا همان شرکت است) ممکن است بالاخره نزدیکتر شود.

فیس بوک معتقد است “سازندگان بازی باید بتوانند بدون نگرانی در مورد حقوق موسیقی بر روی جریان و ارتباط با جوامع خود تمرکز کنند.

با این حال ، جالب است که این اعلامیه این امکان را برای دی جی ها ایجاد می کند که به صورت زنده در فیس بوک گیمینگ پخش شوند.

دقیقاً همانطور که در حال حاضر در Twitch پخش می شوند.

با این اوصاف ، ما هیچ دی جی ای نمی شناسیم که استریم در فیسبوک و اینستاگرام انجام دهد ، ما خودمان این کار را نکرده ایم و حتی نمی دانیم آیا این امکان وجود دارد – شاید کسی از بینندگان سایت ما بتواند ما را روشن کند؟

آیا سعی کرده اید به صورت زنده در فیس بوک پخش شوید؟ چطور بوده؟ به نظر شما این داستان چگونه پیش می رود؟ نظرات خود را در مورد استریم در فیسبوک و اینستاگرام با آهنگ های کپی رایت زیر با ما در میان بگذارید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

× چت واتساپ
چت تلگرام