امکانات جدید Engine DJ 2.0

امکانات جدید Engine DJ 2.0 Ableton Link, Lighting Control

امکانات جدید Engine DJ 2.0 Ableton Link, Lighting Control نرم افزاری که روی سری تجهیزات DJ Denon DJ Prime کار میکند.

به تازگی بزرگترین ارتقا را از زمان راه اندازی ، به Engine DJ 2.0 ، از جمله تغییر نام ، دریافت کرده است.

نرم افزار رومیزی اکنون “Engine DJ Desktop” نام دارد و نرم افزار جاسازی شده در تجهیزات DJ شما “Engine DJ OS” نام دارد.

ویژگیهای سرفصل نرم افزارهای جدید به شرح زیر است:

Ableton Link (سیمی یا بی سیم) ، و تجهیزات DJ سازگار با موتور DJ OS را تبدیل به اولین چرخ دنده مستقل در جهان می کند که این پروتکل را در خود جای داده است.

روشنایی موتور با استفاده از SoundSwitch ، یک راه حل روشنایی سیستم عامل که مستقیماً بر روی سخت افزار دی جی قابل کنترل است و برای کنترل روشنایی ، بدون لپ تاپ لازم است-با چراغ های Philips Hue برای نمایش فوری روشنایی خانه و با چراغ های DMX از طریق جعبه کار می کند. اشتراک SoundSwitch

یک ظاهر جدید و تعدادی بهبود در تجربه کاربر ، که برای ما بسیار خوشایند است – پایان آشفتگی “Crates” و “Playlists” – در حال حاضر ، فقط “لیست های پخش” است (این “لیست دو آهنگ” را برطرف می کند ”مسئله نیز)

اضافات و تغییرات بیشتر شامل موارد زیر است:

یک دک لیست پخش با crossfader (در Prime 2/4/Go) – اساساً ، می تواند برای شما به صورت خودکار پخش شود
یک ساعت روی صفحه ، برای لیست های پخش دقیق تر History
بهبودهای عمده خدمات جریان ، با پیش نمایش ، آماده سازی ، تاریخچه و لیست پخش در این موارد و همچنین در کتابخانه محلی شما موجود است

Engine DJ 2.0 ظاهر بهتر ، تجربه کاربری بهتر ، Ableton Link ، نورپردازی و موارد دیگر را به ارمغان می آورد امکانات جدید Engine DJ 2.0

پشتوانه بسیاری از تغییرات احتمالاً بزرگترین تغییر است ، که مستقیماً برای کاربران قابل مشاهده نیست: یک پایگاه داده کاملاً جدید.

توسعه دهندگان به ما می گویند که تجزیه و تحلیل فایل سریعتر ، جستجو سریعتر ، اندازه پایگاه داده کوچکتر و ثبات بهبود یافته است و پایگاه داده جدید راه را برای برخی از ویژگیهای بسیار بزرگ که در حال ظهور هستند باز می کند.

امکانات جدید Engine DJ 2.0 توجه به این نکته ضروری است که سیستم عامل دستگاه شما ، از جمله میکسرهای سری Denon DJ Prime ، برای استفاده از Engine DJ 2.0 نیاز به به روز رسانی دارد.

به صفحه بارگیری ها در وب سایت Engine DJ بروید یا دستگاه های خود را مستقیماً از طریق Wi-Fi/اتصال به اینترنت سیمی به روز کنید.

این را در ادامه بخوانید: چه موقع تجهیزات خود را ارتقا دهید راهنما خرید دی جی کنترلر و دستگاه دی جی.

امکانات جدید Engine DJ 2.0 کتابخانه قدیمی شما برای اولین بار که از نرم افزار جدید استفاده می کنید باید به روز شود و این ممکن است مدتی طول بکشد – بنابراین هنگام به روزرسانی از آن مطلع باشید.

همچنین ، کاربران Denon DJ MCX8000 باید توجه داشته باشند که نرم افزار Engine DJ 2.0 با واحدهای آنها کار نمی کند: کاربران MCX8000 باید روی Engine DJ 1.6.1 باقی بمانند.

این یک علامت سالم است که تیم Engine DJ به وضوح تلاش زیادی را برای نرم افزاری انجام می دهد که سخت افزارهای موتور DJ را فعال می کند.

زیرا چنین سخت افزاری فقط مجموعه ای از جعبه های گران قیمت بدون نرم افزار کاربردی است.

این نسخه تقریباً پس از انتشار امکانات جدید Engine DJ 2.0 بهبود قابل توجهی در قابلیت استفاده و مهمتر از آن ، در قدرت زیر کاپوت نشان می دهد.

دی جی را با دی جی کلاب بیاموزید: دوره DJ

همچنین شایان ذکر است که نام رسمی “Prime” از DJ Engine حذف شده است.

Prime یک مارک فرعی DJ Denon است و این تغییر به شدت نشان می دهد که موتور دی جی احتمالاً به زودی به عنوان نرم افزار و سیستم عامل تجهیزات DJ غیر Denon ظاهر می شود.

به محض اینکه چیزی در این زمینه داشتیم به شما اطلاع می دهیم…

• برای کسب اطلاعات بیشتر امکانات جدید Engine DJ 2.0 و بارگیری نرم افزار جدید ، به وب سایت Engine DJ بروید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

× چت واتساپ
چت تلگرام