بازگشت سایت Acapellas4U

بازگشت سایت Acapellas4U

بازگشت سایت Acapellas4U طولانی مدت مستقر در بریتانیا که به مدت 15 سال به دی‌جی‌ها کمک می‌کرد تا آکاپلاها را برای استفاده در مجموعه‌های دی‌جی خود دریافت کنند.

پس از پایان کار در اوایل سال جاری (همانطور که در ماه فوریه گزارش کردیم) دوباره به کار خود بازگشته است.

ما با Acapellas4U صحبت کردیم تا بفهمیم چه اتفاقی افتاده است.

مشخص شد که سایت یکی از ارائه دهندگان خدمات وب آنها که از آنها خواسته بود پس از دریافت شکایت آن را ترک کنند، ناپدید شد (ما حدس می زنیم که چنین شکایتی از طرف صاحب حق چاپ باشد)،

تلاش برای یافتن یک میزبان وب جدید.

فقدان یک توسعه دهنده برای کمک به جنبه فنی همه چیز و بنیانگذار سایت متوجه شد که پس از صرف ساعت های بی شماری برای حفظ آن به عنوان یک سرگرمی در یک دهه و نیم گذشته، به استراحت نیاز دارند.

با این حال، Acapellas4U اکنون بازگشته است.

در حالی که در زمان‌های اخیر درست است که بگوییم «جهان» آکاپلا پیشرفت کرده است، با برنامه‌های بی‌شماری از جمله نرم‌افزار دی‌جی که می‌تواند آکاپلا را در زمان واقعی ایجاد کند، مجموعه‌ای کاملاً جدید از ابزارهای خلاقانه آکاپلا را به دی‌جی‌ها می‌دهد، همیشه فضایی برای هر نوع آکاپلا وجود خواهد داشت.

سرویسی که آکاپلای با کیفیت استودیویی را به دست دی جی ها می رساند، این همان چیزی است که Acapellas4U به طور سنتی در آن برتری داشته است.

این مطلب را بخوانید: مجموعه آموزش های دی جی در سایت دی جی کلاب.

بیایید صریح باشیم: سایت Acapellas4U قطعاً تا آنجایی که تجربه کاربر پیش می‌رود «جدید و بهبود یافته» نیست، به‌ویژه در تلفن همراه، گیج‌کننده و گاهی عصبانی‌کننده است.

علاوه بر این، در حالی که استفاده از Acapellas4U رایگان است، استفاده از برخی از ویژگی‌های پیشرفته‌تر آن مستلزم آن است که از حلقه‌هایی عبور کنید، از جمله کمک مالی برای پوشش هزینه‌های آن.

اما همه آنچه گفته شد، مطمئناً در قلب بسیاری از دی جی ها جای دارد و ما نباید فراموش کنیم که این کار عشق یک نفر است.

بسیاری از دی جی ها مطمئناً از دیدن یکی از دیجی های وب “OG’s” در صحنه خوشحال خواهند شد.

برای ورود به سایت Acapellas4U اینجا را کلیک کنید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

keyboard_arrow_up
× چت واتساپ
چت تلگرام