بهترین دی جی کنترلر 15 تا 25 میلیون تومن سال 2021

بهترین دی جی کنترلر 15 تا 25 میلیون تومن سال 2021

وقتی نوبت به خرید اولین کنترلر DJ می رسد ، نکته اصلی بهترین دی جی کنترلر 15 تا 25 میلیون تومن سال 2021 است که ما در اینجا بررسی کردیم.

شما تمام نیازهای خود را برای یادگیری دی جی در این سطح به این دی جی کنترلرها به دست می آورید.

به محض ورود به محدوده قیمت 15 تا 20 میلیون تومن 500 تا 1000 دلار ، که روی آن متمرکز هستیم ، در انتهای سطح ابتدایی قرار می گیرید و وارد قلمرو حرفه ای می شوید.

در این سطح ، و همچنین کیفیت ساخت بهتر و “کامل” نرم افزار ، شما می توانید چهار کانال را به عنوان یک استاندارد ، و همچنین ورودی های کمکی انتظار داشته باشید ، دومی به شما امکان می دهد دنده اضافی را علاوه بر استفاده از کنترل کننده فقط برای کنترل DJ خود متصل کنید نرم افزار. این ورودی های کمکی نه تنها پس از تفکر ، بلکه در سخت افزار مخلوط کردن ادغام می شوند.

دی جی را با دی جی کلاب بیاموزید: دوره کامل دی جی

سایر ویژگی هایی که باید مورد توجه قرار گیرد ، خروجی های غرفه ای و مستقل مناسب هستند ، به طور معمول با یک خروجی اصلی متعادل برای اجرای کابل های حرفه ای برای تجهیزات PA. پد عملکرد بهتر و کنترل جلوه ها (حتی گاهی اوقات با جلوه های سخت افزاری). حتی ژوگولهای موتوری.

به طور کلی ، آنچه شما برای آن اضافی می پردازید چیزی است که بیشتر “حرفه ای” است. به هیچ وجه به هیچ عنوان از کنترل کننده ها DJ در مکان های عمومی نگاه نمی کنید – اگرچه بعضی از آنها برای این کار مناسب ترند ، همانطور که خواهیم دید.

یک کلمه در مورد نرم افزار
ما در اینجا کنترلرها را برای هر چهار سیستم عامل بزرگ نرم افزاری تحت پوشش قرار می دهیم: Serato ، Rekordbox ، Traktor و Virtual DJ. همه آنها در مک و ویندوز خوب کار می کنند.

توجه داشته باشید که اگر می خواهید از نرم افزار Virtual DJ استفاده کنید ، خبر خوب این است که همه این کنترل کننده ها با آن کار می کنند. خبر بد این است که شما مجبورید مشترک نرم افزار شوید یا هزینه آن را پرداخت کنید ، زیرا هیچ یک از آنها “در جعبه” ارائه نمی شود.

برای بهترین دی جی کنترلر 15 تا 25 میلیون تومن سال 2021 به کمک نیاز دارید؟
کاملاً در مورد کنترل کننده ها ، عرشه ها ، میکسرها و بقیه وسایل مورد نیاز برای DJing گم شده اید؟ هنگامی که امروز به نکات دیجیتال دی جی می پیوندید – یک نسخه رایگان از کتاب مبتدیان ما ، Rock The Dancefloor! را بگیرید – این کتاب رایگان و فوری است. اینجا را کلیک کنید تا آخرین عضو ما شوید

بهترین دی جی کنترلر 15 تا 25 میلیون تومن سال 2021

1. رولند DJ-707M

رولند DJ-707M
یک کنترل کننده متوسط ​​و متوسط ​​برای Serato ، با چرخ دنده های کوچک و ساخت سبک ، این کنترلر در نگاه اول چندان به نظر نمی رسد. اما این مجموعه دارای ویژگی هایی است که دی جی های فعال ارزش آن را بسیار ارزشمند می دانند.

اصول اولیه: این یک کنترل کننده چهار کاناله برای Serato DJ است ، همچنین به شما امکان می دهد چهار منبع خارجی را متصل کنید (دو منبع ضبط می تواند باشد) ، همچنین دو میکروفون که هر کدام دارای EQ سه باند کامل و FX صوتی هستند.

کنترل صحیح (اگر کمی محدود) بر روی تأثیرات Serato و همچنین فیلتر / FX جداگانه در هر کانال وجود دارد. پدهای RGB تقریباً همه عملکردهای پد Serato را کنترل می کنند. حتی یک ترتیب سنج داخلی نیز وجود دارد (خوب ، این رولاند است).

مستر اوت متعادل و نامتعادل ، غرفه متعادل و حتی یک منطقه خارج (برای پخش موسیقی های مختلف در یک “منطقه” جداگانه از مکان خود) دریافت می کنید. برای پشتیبان گیری یا تغییر DJ می توانید دو لپ تاپ را نیز به برق وصل کنید.

در زیر پوست ، توانایی تنظیم “صحنه” برای مکانهایی که اغلب با آنها بازی می شود ، وجود دارد که مواردی مانند کنترل بازخورد میکروفن ، EQ کلی ، حتی فشرده سازی و محدود کردن خروجی را تعیین می کند.

اگر یک دی جی حرفه ای بزرگ هستید و باید کنترلر خود را به رویداد خود ببرید ، این را در یک مورد پرواز بچسبانید و یک خانه قدرتمند قابل حمل و جذاب خواهید داشت. این یک برنده شایسته در این محدوده قیمت است.

قیمت: 999 دلار / 749 پوند / 839 یورو
بررسی Roland DJ-707M
اکنون بخرید: آمازون

2. تراکتور کنترول S4 Mk3

تراکتور کنترول S4 Mk3

این یک کنترل کننده دوست داشتنی برای کاربران تراکتور است. اندازه ای مناسب ، با دو چرخ دنده متحرک منحصر به فرد ، همچنین دارای چهار کانال است که همه آنها می توانند ورودی های خارجی بگیرند (دو کانال دیگر مانند واحد رولاند می توانند phono باشند).

این صفحه نمایش های کوچک اما مفید برای هر دو عرشه خود دارد ، لنت های خوب ، سرعت محو کننده های طولانی ، کنترل کامل FX تراکتور ، به علاوه “FX میکسر” مخصوصاً قدرتمند که به شما امکان انتخاب چهار فیلتر FX به علاوه فیلتر برای هر کانال را می دهد – و شما می تواند در هر کانال متفاوت باشد.

آموزش دی جی در کنترلرهایی از این قبیل: دوره کامل دی جی

این دو کانال میکروفون دارد ، اگرچه نقطه ضعف این است که این کانال ها از طریق کانال های میکسر واقعی عبور می کنند تا اینکه مسیریابی جداگانه داشته باشند.

این “بازخورد لمسی” روی عرشه ها دارد که اگر واقعیت گفته شود کمی مضحک است ، اما اگر تراکتور می خواهید ، این نقطه اوج است و یک کنترلر خوب برای دی جی کردن است.

قیمت: 999 دلار / 729 پوند / 795 یورو
بررسی Traktor Kontrol S4 Mk3
اکنون بخرید: آمازون

3. پایونیر DJ DDJ-800

پایونیر DJ DDJ-800

اساساً یک نسخه کوچک از کنترلر DDJ-1000 Rekordbox این شرکت ، یکی از موفق ترین کنترل کننده های DJ در تمام دوران ها ، DDJ-800 متفاوت است زیرا به جای چهار کانال فقط دو کانال دارد. اگر فقط به دو کانال نیاز دارید ، اساساً همان دستگاه را می گیرید اما در قالب کوچکتر و قابل حمل تر.

این به معنای طرح بندی طرفدار باشگاه ، جلوه های سخت افزاری کامل است که بسیار شبیه به اثرات موجود در میکسرهای باشگاه پایونیر و آهسته دویدن و محو کننده های عالی (البته کمی کوچکتر از DDJ-1000) است. برخلاف همه کنترلرهای موجود در این براکت ، دوچرخه سواری تنظیم کننده های کششی مکانیکی مناسبی دارند.

شما می توانید دو منبع خارجی را که مستقیماً از طریق میکسر عبور می کنند وصل کنید ، که می تواند بصورت line یا phono باشد ، اگرچه این ویژگی زمانی که میکسر فقط دو کاناله باشد ، کمی کمتر کاربرد دارد.

دو ورودی میکروفون وجود دارد که کنترل سطح خود را دارند اما دارای EQ دو باند هستند و شما در کنار خروجی اصلی و غرفه نامتعادل یک خروجی اصلی متعادل دریافت می کنید.

یک انتخاب عالی برای Rekordbox – اما شما می خواهید با دقت در نظر بگیرید که آیا می توانید هزینه اضافی را برای برادر بزرگتر خود ، DDJ-1000 ، پرداخت کنید.

قیمت: 799 دلار / 779 پوند / 875 یورو
بررسی پایونیر DJ DDJ-800
اکنون بخرید: آمازون

4. Pioneer DJ DDJ-FLX6 Rekordbox / Serato Controller

Pioneer DJ DDJ-FLX6 Rekordbox / Serato Controller

ارزانترین کنترلر در اینجا ، این واقعا یک DDJ-400 بزرگ است که دارای چرخ دنده های مناسب و میکسر چهار کاناله است. بنابراین در حالی که کنترل کننده های دیگر در این دور انداز دستگاه های حرفه ای کوچکتری هستند ، این فاقد بیشتر ویژگی های حرفه ای است.

جنبه خوب: چرخ دنده های عالی (بزرگترین کنترلر در اینجا) و چیدمان آشنا باشگاه Pioneer DJ. برخی “Merge FX” را برای ساخت فوری EDM دوست دارند. مطمئناً تکرار آنچه که این دستگیره (به نظر من حیله گر) به طریقی دیگر انجام می دهد دشوار خواهد بود.

آموزش دی جی در کنترلرهایی از این قبیل: دوره کامل دی جی

اما فاقد هرگونه ورودی aux است ، هیچ خروجی طرفداری وجود ندارد ، پدهای عملکردی با این قیمت ضعیف هستند و ورودی تک میکروفن اساسی است و به هیچ وجه EQ وجود ندارد.

برای تفریح ​​در خانه ، پخش جریانی مستقیم و در مهمانی های کوچک ، FLX6 کار می کند. اما برای استفاده حرفه ای ، نه (آه ، و سراتو را فراموش کن – این اول از همه یک کنترلر Rekordbox است ، و اجرای سراتو خیلی خوب نیست.)

قیمت: 599 دلار / 539 پوند / 579 یورو
بررسی پایونیر DJ DDJ-FLX6
اکنون بخرید: آمازون

همانطور که مشاهده کردید ، مواردی که این کنترل کننده ها را از یکدیگر متمایز می کند ، قسمت عمده ای از انتخاب شما خواهد بود.

آیا می خواهید بهترین دی جی کنترلر 15 تا 25 میلیون تومن سال 2021 ؟ فقط یک گزینه وجود دارد. امکان اتصال دو لپ تاپ؟ بازهم فقط یک انتخاب. ویژگی های حرفه ای درست است؟ که FLX6 را منتفی می داند. به چهار کانال نیاز دارید؟ دنبال DDJ-800 نروید. و غیره

به همین دلیل است که اگر مطمئن نیستید ، ما همیشه توصیه می کنیم با کنترلر 300 تا 500 دلار شروع کنید و نه یکی از اینها. فقط وقتی مدتی از کنترولری مانند آن استفاده کردید ، می دانید که چه زمان از ویژگی های بروزرسانی ، ارزش اضافی شما را دارد.

با این اوصاف ، به جز FLX6 (که در مرحله تمایل به استفاده از آن برای کنسرتهای پرداختی ، از آن بزرگتر خواهید شد) ، رشد بیش از هر یک از اینها مدت زمان زیادی طول خواهد کشید. و گرچه ممکن است از هر چهار مورد کمترین تأثیرگذار به نظر برسد ، اما آنچه شما احتمالاً کمتر از آن رشد می کنید Roland DJ-707M است ، به همین دلیل برنده ما است.

کپی از این مطلب بهترین دی جی کنترلر 15 تا 25 میلیون تومن سال 2021 بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

فهرست
× چت واتساپ