بهترین نرم افزارهای دی جی 2023 Serato, Traktor, Rekordbox, Virtual DJ, djay Pro

بهترین نرم افزارهای دی جی 2023 Serato, Traktor, Rekordbox, Virtual DJ, djay Pro AI

بهترین نرم افزارهای دی جی 2023 Serato, Traktor, Rekordbox, Virtual DJ, djay Pro

به عنوان یک دی جی نیاز به انتخاب بهترین نرم افزارهای دی جی هستید، مگر اینکه شما به طور انحصاری با ضبط یا سی دی دی جی باشید (که امروزه افراد کمی انجام می دهند)، باید یک پلت فرم نرم افزار دی جی را انتخاب کنید.

این یکی از بزرگ‌ترین تصمیم‌هایی است که در دی‌جی خود می‌گیرید، شبیه به تصمیمی که یک تهیه‌کننده موسیقی می‌خواهد از Ableton Live، Logic Pro یا FL Studio برای ساخت موسیقی استفاده کند یا خیر.

و درست مانند تولید موسیقی، نرم افزارهای زیادی برای انتخاب وجود دارد، نه فقط آن سه موردی که ذکر کردم (همچنین Cubase، Bitwig Studio، Reaper…) – همین امر در مورد نرم افزار DJ نیز صادق است.

بنابراین بهترین نرم افزار دی جی 2023 چیست؟ دو پلتفرم پرکاربرد در میان ایرانیان به راحتی Traktor و Virtual dj هستند.

اما نام‌های دیگر شامل Rekordbox، Serato، djay Pro و Engine DJ است که در اینجا به همه آنها خواهیم پرداخت. هر چند دیگران نیز هستند.

چرا می توانید به مقاله بهترین نرم افزارهای دی جی 2023 اعتماد کنید

ما با بیش از 1000 دانش آموز پیشروترین مدرسه دی جی در ایران هستیم و همچنین بزرگترین سایت فناوری دی جی در ایران هستیم.

ما عمدتاً توسط دانش‌آموزانمان تأمین مالی می‌شویم، بنابراین در مورد آنچه توصیه می‌کنیم هیچ تعصبی نداشته باشیم، و از اینکه فکر می‌کنیم محصولات یا خدمات کوتاهی می‌کنند، نمی‌ترسیم.

ماموریت ما کمک به مردم برای تبدیل شدن به دی‌جی‌ها و دی‌جی‌ها/تهیه‌کنندگان عالی است که همه مقالات، ویدئوها و آموزش‌های ما را به شما اطلاع می‌دهد.

بهترین نرم افزارهای دی جی Best DJ Software 2023

  • Virtual DJ
  • Rekordbox Dj
  • Traktor Pro Dj
  • Serato Dj
  • djay Pro AI / djay Pro
  • Engine DJ

چرا این یک انتخاب و بهترین نرم افزارهای دی جی را انتخاب می کنید مهم است.

اغلب مشخص می کند که از چه سخت افزاری دی جی می توانید استفاده کنید و حداقل چقدر راحت می توانید از آن سخت افزار استفاده کنید.

همچنین، تعویض نرم‌افزار دردناک است، زیرا دی‌جی‌ها لزوماً عمیقاً به جریان‌های کاری مرتبط با نرم‌افزاری که انتخاب کرده‌اند وابسته می‌شوند.

و با این حال به نظر می رسد بسیاری از دی جی ها به طور تصادفی روی یک پلتفرم یا پلتفرم دیگر قرار می گیرند.

معمولاً وقتی قطعه‌ای از وسایل دی‌جی را می‌خرید که ظاهر آن را دوست دارید، متوجه می‌شوید که یک پلتفرم نرم‌افزاری دارد که برای کار با آن طراحی شده است، و این همان پلتفرم شماست!

اگر به دنبال سخت‌افزار Traktor هستید، Traktor Pro نرم‌افزاری است که در نهایت از آن استفاده می‌کنید – این امر در مورد اکثر پلتفرم‌ها صادق است.

ما همیشه توصیه می کنیم ابتدا نرم افزار دی جی خود را انتخاب کنید و در مرحله بعد سخت افزار خود را انتخاب کنید.

اما ممکن است برای شما مناسب نباشد. و همانطور که می گویم، زمانی که انتخاب کردید، تغییر آن سخت است.

بنابراین در این خلاصه، ما به تمام پلتفرم‌های بزرگ نگاه می‌کنیم، و به شما توضیح می‌دهم که آنها چه کار می‌کنند و چه کاری انجام نمی‌دهند، با چه سخت‌افزاری کار می‌کنند، و انواع دی‌جی‌هایی که از آنها استفاده می‌کنند.

چگونه مقاله بهترین نرم افزارهای دی جی 2023 به شما کمک خواهد کرد

اگر به تازگی در دیجیینگ هستید و هنوز آن را انتخاب نکرده اید، زمان خوبی برای خواندن این مطلب است.

و اگر فکر می‌کنید در نهایت روی پلتفرم اشتباهی برای شما دی‌جی انجام داده‌اید، این راهنما امیدوار است یا ذهن شما را آرام کند که در واقع همه چیز خوب است، یا در نهایت شما را متقاعد می‌کند که به جایی که فکر می‌کنید باید باشید، جهش کنید.

ما با صحبت در مورد آنچه که نرم افزار دی جی واقعا انجام می دهد شروع می کنیم، سپس به شش پلتفرم که در مقدمه ذکر کردم، یک به یک نگاه خواهیم کرد.

در پایان، ایده خوبی از آنچه در بیرون وجود دارد، و انتخاب هایی که دارید خواهید داشت.

آنچه که نرم افزار دی جی انجام می دهد

نرم افزار دی جی دو کار مجزا دارد: اولی ابزار آماده سازی کتابخانه و دومی ابزار عملکردی است. بیایید این دو شغل را جداگانه بررسی کنیم.

1. آماده سازی کتابخانه

فایل‌های موسیقی موجود در رایانه‌تان در حالت ایستاده برای DJing آماده نیستند.

امروزه، دی جی ها موسیقی خود را قبل از اجرا “تجزیه و تحلیل” می کنند تا اطلاعات حیاتی را اضافه کنند و مهمتر از همه، آنها را در لیست های پخش سازماندهی می کنند تا DJing را آسان تر کنند.

چیزهایی مانند شکل‌های موج گرافیکی (بنابراین دی‌جی می‌تواند ببیند که قسمت‌های مختلف آهنگ کجا می‌افتد، مانند خرابی و افت)، آنالیز کلید (برای اختلاط هارمونیک).

“beatgrids” (اطلاعات در مورد BPM/تمپو و محل سقوط ضربات در آهنگ ) و نقاط نشانه و حلقه های اضافه شده توسط کاربر (برای میکس زنده و میکس سریع).

همگی می توانند به خوبی قبل از یک کنسرت به آهنگ ها اضافه شوند، و نرم افزار DJ جایی است که شما این کار را انجام می دهید.

همانطور که اشاره کردم، مرتب کردن موسیقی شما در لیست های پخش نیز ایده خوبی است، همانطور که “فراداده” آن (آثار هنری، هنرمند، عنوان و غیره) را مرتب کنید.

بهترین مکان برای انجام این کار نیز در نرم افزار دی جی شما است. تمام نرم افزارهای راهنمای ما در اینجا به شما امکان می دهد تمام کارهایی را که قبلاً ذکر کردم انجام دهید.

2. ابزار و عملکرد

پس وقت دی جی است! و وقت انتخاب بهترین نرم افزارهای دی جی برای بسیاری از دی جی ها، این به معنای وصل کردن یک کنترلر DJ یا سایر تجهیزات دی جی به لپ تاپ خود است.

جایی که نرم افزار DJ آنها اکنون به عنوان یک ابزار عملکرد استفاده می شود.

در واقع، لپ تاپ “مغز” تنظیم دی جی است. جایی است که موسیقی بارگذاری، دستکاری و میکس می شود.

تجهیزات DJ در واقع فقط یک دستگاه ورودی تجلیل شده است.

صفحه کلید و ترک‌پد شما نمونه‌های دیگری از دستگاه‌های ورودی هستند و در واقع اکثر نرم‌افزارهای دی‌جی را می‌توان از طریق آن‌ها نیز کنترل کرد.

تجهیزات دی‌جی را اساساً نوعی دستگاه ورودی مناسب‌تر برای دی‌جی در نظر بگیرید، جایی که به‌جای کلیدهای ماشین تحریر و کنترل‌های ماوس، فیدرها، چرخ‌های حرکتی و پدهای عملکردی را دریافت می‌کنید.

(تجهیزات کارهای دیگری مانند بازخورد بصری از رایانه و کارهای صوتی را انجام می دهد، اما برای اهداف در این درس، این توضیحات به خوبی کار می کند.)

نرم‌افزار دی‌جی شما «عرشه‌ها»، شکل‌های موج مجازی، جایی که در آهنگ‌هایی که در حال پخش آن هستید را به شما نشان می‌دهد و به شما امکان دسترسی به کتابخانه موسیقی خود را می‌دهد تا بتوانید آهنگ‌ها را بارگیری کنید.

در صورت استفاده از سرویس‌های پخش موسیقی شما به آن‌ها پیوند داده می‌شود و همچنین اطلاعات سطح صوتی را به شما می‌دهد.

به عبارت دیگر، این نسخه دیجیتالی از تمام کارهایی است که روی سخت افزار با تنظیمات دی جی غیر کامپیوتری انجام می شود.

با این حال، همه دی جی ها از لپ تاپ در غرفه دی جی استفاده نمی کنند. دو تا از پلتفرم هایی که در اینجا پوشش می دهیم (Rekordbox و Engine DJ) توسط این دی جی ها استفاده می شود.

هنگامی که موسیقی خود را با این پلتفرم ها برای دی جی آماده کردید، می توانید یک لیست پخش یا لیست های پخش را به درایو USB یا کارت SD “صادرات” کنید.

(همانطور که خواهیم دید، Rekordbox در واقع هم یک پلتفرم عملکرد و هم یک ابزار آماده سازی کتابخانه است.)

ایده این است که شما این کارت USB یا SD را به DJ Gear وصل کنید و تمام آن تحلیل آهنگ بدون اینکه لپ تاپ شما حضور داشته باشد در دسترس DJ Gear قرار می گیرد.

بسیاری از مزایای استفاده از نرم‌افزار دی‌جی، اما در تجهیزات دی‌جی “مستقل”.

Engine DJ در حال حاضر بهترین پلتفرم برای کسانی است که می‌خواهند «مستقل» روی سخت‌افزار نسبتاً مقرون به صرفه‌ای مانند Denon DJ Prime Go بازی کنند.

بنابراین می‌بینید که در حال حاضر یک تصمیم بزرگ برای گرفتن دارید: آیا یک دی‌جی «لپ‌تاپ» یا «دنده مستقل» هستید؟

زیرا اگر می خواهید دومی باشید، انتخاب شما در حال حاضر به دو پلتفرم رسیده است! (و اگر فکر می کنید ممکن است بخواهید هر دو را انجام دهید، Rekordbox احتمالاً – همه چیز برابر است – پلتفرمی برای شما خواهد بود.)

خوب، پس اکنون می دانیم که چرا به نرم افزار نیاز داریم و چه کاری انجام می دهد، اجازه دهید پلتفرم ها را یک به یک بررسی کنیم.

بهترین نرم افزار دی جی 2023

سراتو دی جی Serato dj

سراتو دی جی Serato dj

Serato تا حد محبوبیت با Rekordbox تقریباً گردن و گردن است (در زیر ببینید)، اما یک پیشنهاد کمی متفاوت است. Serato به ویژه در ایالات متحده و به ویژه در بین دی جی های هیپ هاپ و اسکرچ محبوبیت پیدا کرد.

در واقع، قبلاً به آن “Serato Scratch Live” می گفتند. و منحصراً برای استفاده توسط دی‌جی‌های لپ‌تاپ طراحی شده است.

شما نمی‌توانید موسیقی تحلیل‌شده توسط Serato را به درایو USB صادر کنید و از آن بر روی سخت‌افزار دور از لپ‌تاپ خود استفاده کنید.

این مطلب را در ادامه بخوانید: بهترین کنترل کننده دی جی Serato برای سال 2023

از آنجایی که Serato سخت‌افزار خود را نمی‌سازد (مشابه با بیشتر پلتفرم‌های اینجا)، در عوض مجوز سخت‌افزار شخص ثالث را صادر می‌کند، بنابراین انتخاب‌های زیادی وجود دارد.

می‌توانید آن را با سخت‌افزارهایی مانند Rane، Numark، Roland، Denon DJ، Reloop و در واقع Pioneer DJ، از جمله تجهیزات DJ حرفه‌ای آن که در کلوب‌ها پیدا می‌کنید، استفاده کنید.

Serato تمایل دارد تا کنترل دقیقی بر این ادغام ها داشته باشد، به این معنی که آنها معمولا ضد آب، قابل اعتماد و آسان برای استفاده هستند.

مزایا و معایب سراتو دی جی Serato dj

✅ دارای ویژگی های مناسب، با یکپارچه سازی پخش موسیقی، پخش ویدئو و تمامی ویژگی های اجرای مدرن
✅ یک انتخاب “همه دور” خوب، به همان اندازه در خانه با موسیقی الکترونیک و سبک های دیگر

✅ مسلماً بهترین اجرای دیجی استرهای بلادرنگ در هر پلتفرمی است
❌ در دو نسخه Serato DJ Lite و Serato DJ Pro ارائه می شود و اگر تجهیزات شما همراه اولی است، برای به روز رسانی نسخه دوم باید هزینه پرداخت کنید.
❌ بسیاری از ویژگی های پیشرفته از شما می خواهند که آنها را به عنوان “بسته های توسعه” اضافی خریداری کنید. در کل گران است

به طور معمول توسط: همه انواع دی جی لپ تاپ، از فرمت باز تا موبایل، دی جی اسکرچ تا الکترونیک

روی: ویندوز، مک کار می کند

دوره آموزشی نرم افزار سراتو دی جی Serato dj

بیشتر بدانید: وب سایت سراتو دی جی Serato dj

رکورد باکس دی جی Rekordbox dj

رکورد باکس دی جی Rekordbox dj

Pioneer DJ بزرگترین نام در دیجی است و Rekordbox پلتفرم آن است.

چه یک کنترلر DJ پایونیر «کم» مانند DDJ-400 بخرید، چه همه چیز را بخرید و یک میکسر و پخش کننده رسانه استاندارد کلاب بخرید (که قیمت یک ماشین کوچک برای شما تمام می شود)، Rekordbox نرم افزار خواهد بود.

به عنوان یک ابزار آماده سازی موسیقی، بی رقیب است.

این تنها به این دلیل است که زندگی خود را به عنوان یک ابزار آماده سازی موسیقی آغاز کرد، تا دی جی ها موسیقی خود را قبل از پخش آن در تجهیزات باشگاه پایونیر دی جی (اصولاً پخش کننده های CDJ) آماده کنند.

اما در سال‌های اخیر، آن را به یک پلتفرم عملکردی که شرکت Rekordbox DJ می‌نامد، تبدیل شده است، که آن را نیز در همان نرم‌افزار قرار داده است.

مزایا و معایب رکورد باکس دی جی Rekordbox dj

✅ پلتفرم دی جی “استاندارد باشگاه” که می توانید از شروع سرگرمی خود تا دی جی حرفه ای باشگاه بودن از آن استفاده کنید
✅ مدرن و قدرتمند، با سرویس‌های پخش داخلی، پخش ویدیو، کنترل نور و ویژگی‌های کتابخانه ابری
❌ ویژگی های پیشرفته شما را ملزم به پرداخت اشتراک می کند
❌ بدون عملکرد ساقه زمان واقعی

معمولاً توسط: دی‌جی‌های باشگاه حرفه‌ای و دی‌جی‌های مشتاق باشگاه، طرفداران دی‌جی پایونیر و اکوسیستم آن استفاده می‌شود.
روی: Windows، Mac، دارای برنامه های کمکی iOS و Android است

بیشتر بدانید: وب سایت رکورد باکس دی جی Rekordbox dj

تراکتور پرو دی جی Traktor Pro dj

تراکتور پرو دی جی Traktor Pro dj

تراکتور در سال‌های گذشته پیشتاز بود و همچنان یک پلتفرم محبوب باقی می‌ماند، اگرچه از نظر تعداد امروزه توسط Serato و Rekordbox کنار گذاشته شده است.

این نرم‌افزار لپ‌تاپ است، بدون گزینه USB/مستقل، و مانند Rekordbox، دارای طیف وسیعی از سخت‌افزار است که برای بهترین کارکرد با آن طراحی شده است، مانند کنترلر Traktor Kontrol S4 Mk3 و Trakto.

r میکسر Z2 کنترل. مانند Serato DJ، با تجهیزات Pioneer DJ Pro مانند پخش کننده CDJ-3000 نیز به خوبی کار می کند.

تراکتور در سال‌های اخیر از نظر ویژگی‌ها عقب افتاده است، اما در حال عقب‌نشینی است، به‌عنوان مثال، سرویس‌های استریم اکنون در نرم‌افزار موجود است، و نقشه راه اعلام شده که شامل ریشه‌های بلادرنگ است.

با این حال، اگر می‌خواهید با ویدیو دی‌جی کنید، ممنوع است: این یک پلتفرم کاملاً صوتی است. (توجه داشته باشید که دو “تراکتور” وجود دارد – این مقاله در مورد تراکتور پرو صحبت می کند.

دیگری “تراکتور دی جی” به طور گیج کننده همزمان وجود دارد.)

مزایا و معایب تراکتور پرو دی جی Traktor Pro dj

✅ عالی برای دوستداران موسیقی الکترونیک – دارای حلقه ها و افکت های پیشرو در صنعت و کیفیت صدای عالی است
✅ اگر یک دی جی/تهیه کننده هستید که از تجهیزات تولید Native Instruments نیز استفاده می کنید، انتخاب خوبی است
❌ برخی محدودیت‌های گیج‌کننده، از جمله نداشتن بیت‌گرید انعطاف‌پذیر، به این معنی که برای موسیقی غیر الکترونیکی انتخاب خوبی نیست
❌ ممکن است استفاده از آن سخت باشد، زیرا تنظیمات پیچیده زیادی دارد که اغلب با گردش کار دشوار است

معمولاً توسط: دی‌جی‌های الکترونیکی که اغلب برای مدت طولانی از آن استفاده می‌کنند، و نمی‌توانند تصور کنند از چیز دیگری استفاده کنند، زیرا عاشق چیزهایی شده‌اند که غیرقابل انکار آن را به خوبی انجام می‌دهد.
روی: ویندوز، مک کار می کند

بیشتر بدانید: وب سایت تراکتور پرو دی جی Traktor Pro dj

ویرچوال دی جی Virtual dj

ویرچوال دی جی Virtual dj

از لحاظ تاریخی یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های دی‌جی بوده و هنوز هم توسط تعداد زیادی از دی‌جی‌ها در سراسر جهان استفاده می‌شود.

با میلیون‌ها دانلود نسخه رایگان آن و به‌روزرسانی‌های مادام‌العمر برای کسانی که آن را به طور کامل خریداری می‌کنند.

Virtual DJ قوی‌ترین نرم‌افزار موجود در این لیست است و از نظر تاریخی پلتفرمی است که ابتدا ویژگی‌های جدید و تازه‌ای را در لبه برش DJing دریافت می‌کند.

این نرم افزار فقط لپ تاپ است، بدون گزینه DJing مستقل. Virtual DJ سخت‌افزار خود را نمی‌سازد، اما تقریباً با هر قطعه سخت‌افزاری که می‌توانید در دستتان باشد کار می‌کند.

فقط آن را وصل کنید و به احتمال زیاد خوب کار می‌کند. شاید به دلیل تصویر مرتدش، اغلب رپ بدی در جامعه دی جی دریافت می‌کند، اما سزاوار آن نیست – این یک بازیکن با حسن نیت است.

مزایا و معایب ویرچوال دی جی Virtual dj

✅ پلتفرم قدرتمند و پیشرفته با بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز، از جمله جداسازی ساقه ها در زمان واقعی
✅ یک بار آن را بخرید، برای همیشه از آن شماست، شامل همه به‌روزرسانی‌های آینده – از زمانی که آن را در سال 2004 خریدیم، یک پنی اضافی برای نسخه خود پرداخت نکرده‌ایم!
❌ مانند برخی نرم‌افزار نیست، و ممکن است مجبور شوید با آن کار کنید تا برخی از ویژگی‌ها آنطور که می‌خواهید رفتار کنند
❌ افکت های ارائه شده به خوبی پلتفرم های دیگر نیستند

معمولاً توسط: دی‌جی‌های موبایل، مهمانی و کارائوکه، دی‌جی‌های ویدیویی – به دلایلی توسط دی‌جی‌های خانگی/الکترونیکی مورد استقبال قرار نمی‌گیرند.
روی: ویندوز، مک کار می کند

دوره آموزشی نرم افزار ویرچوال دی جی Virtual dj

بیشتر بدانید: وب سایت ویرچوال دی جی Virtual dj

دی جی پرو ای آی djay Pro AI / djay Pro

دی جی پرو ای ال djay Pro AI / djay Pro

رابط کاربری نرم‌افزار و قدرت زیادی که در زیر گردش کار جذاب و با کاربری آسان پنهان شده است.

این دارای میکس ساقه‌های بی‌درنگ، همراه با دی‌جی ویدیو، سرویس‌های استریم، حتی ادغام Shazam است.

هیچ نسخه مستقلی از این وجود ندارد – این صرفا یک پلت فرم نرم افزاری است که برای استفاده با لپ تاپ ها/دستگاه های تلفن همراه در غرفه دی جی طراحی شده است.

مقدار کمی سخت افزار djay Pro وجود دارد، اما djay Pro با اکثر تجهیزات DJ، از جمله تجهیزات Pioneer DJ pro مانند CDJ سازگار است.

مزایا و معایب دی جی پرو ای ال djay Pro AI / djay Pro

✅ یک برنامه زیبا که از نرم افزار اپل سرنخ می گیرد، اما با قدرت زیادی در زیر کاپوت
✅ نسخه آیپد به خوبی نسخه دسکتاپ است
❌ سیب محوری؛ کاربران ویندوز و اندروید با حسادت به نظر می رسند

به‌روزرسانی‌هایی که macOS و غیره ابتدا دریافت می‌کنند
❌ فقط اشتراک، که ممکن است برای برخی منفی باشد (البته یکی از آن‌ها هم تلفن همراه و هم «رومیزی» را پوشش می‌دهد)

معمولاً توسط: دی جی های سرگرم کننده جدی، طرفداران اپل، افرادی که در دستگاه های تلفن همراه دی جی می کنند استفاده می شود
قابل اجرا بر روی: مک، آیفون، آی پد (نسخه های ویندوز و اندروید نیز)

بیشتر بدانید: وب سایت دی جی پرو ای ال djay Pro AI / djay Pro

دی جی انجین Engine DJ

دی جی انجین Engine DJ

Engine DJ با تمام پلتفرم‌های دیگری که در اینجا صحبت می‌کنیم متفاوت است، زیرا صرفاً برای استفاده به عنوان ابزار آماده‌سازی کتابخانه طراحی شده است.

هنگامی که برای دی‌جی آماده شدید، کتابخانه خود را صادر می‌کنید و با تجهیزات دی‌جی مستقلی که برای کار با Engine طراحی شده است.

که «سیستم‌عامل دی‌جی موتور» را اجرا می‌کند، به عبارت دیگر – که Denon DJ و برخی تجهیزات Numark است، بازی می‌کنید.

به این ترتیب مانند Rekordbox است، اگرچه Rekordbox همچنین می‌تواند به عنوان نرم‌افزار دی‌جی لپ‌تاپ مورد استفاده قرار گیرد، که نمی‌تواند.

و در حالی که برای آماده سازی موسیقی به اندازه Rekordbox از ویژگی های غنی نیست، هنگامی که روی سخت افزار هستید و در واقع دی جی می کنید.

تجهیزات DJ مجهز به موتور در حال حاضر قدرتمندترین چنین سیستمی است، با ویژگی های کلاس پیشرو و عملکرد نرم و سریع. .

مزایا و معایب دی جی انجین Engine DJ

✅ در حال حاضر بهترین پلتفرم برای دی‌جی‌هایی که می‌خواهند «مستقل» بازی کنند، با ویژگی‌هایی که با رقیب بزرگش، Rekordbox مطابقت ندارد مانند پخش موسیقی WiFi – در واقع، می‌توانید بدون استفاده از نرم‌افزار دسکتاپ از این ابزار استفاده کنید!

✅ بر خلاف سخت افزار Rekordbox که همیشه گران تر است، سخت افزار در همه قیمت ها موجود است
❌ به‌عنوان یک پلت‌فرم جدیدتر هنوز چند ویژگی/محدودیت دارد
❌ سازگاری سخت افزاری محدود، و با تجهیزات Pioneer DJ “کلاب استاندارد” کار نمی کند

معمولاً توسط: پذیرندگان اولیه، دی‌جی‌های نسل بعدی که می‌خواهند عمدتاً با سرویس‌های استریم دی‌جی شوند، دی‌جی‌های مستقلی که رویکرد دی‌جی پایونیر را دوست ندارند، استفاده می‌شود.
یادگیری بیشتر: Engine DJ 2.0 Desktop & OS Review

بیشتر بدانید:وب سایت دی جی انجین Engine DJ

نتیجه گیری بهترین نرم افزار دی جی 2023

بنابراین اکنون همه چیز را در مورد انواع مختلف نرم افزار دی جی می دانید و چرا انتخاب صحیح بسیار مهم است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که پلتفرم مناسب خود را انتخاب کنید یا تصمیم بگیرید که آیا باید به پلتفرم دیگری بروید یا خیر.

چند نکته پایانی بهترین نرم افزارهای دی جی 2023:

زود انتخاب کنید آنها می گویند که، برای مثال، خانه تکانی می تواند شما را به انواع روش هایی که تا زمانی که آن را انجام ندهید نمی توانید تصور کنید، ناراحت کند.

اما بسیاری از دی جی ها به شما خواهند گفت که تعویض پلتفرم های نرم افزاری در رتبه دوم قرار دارد! پس زود انتخاب کنید و خوب انتخاب کنید.

نرم افزاری که انتخاب می کنید مهمتر از سخت افزار است

دی‌جی‌های حرفه‌ای تمایلی به تغییر ندارند – پلتفرم دی‌جی آن‌ها برای آن‌ها شفاف می‌شود، صرفاً مجرای که از طریق آن «کار خود را انجام می‌دهند».

زیاد در مورد پلتفرم خود وسواس نداشته باشید، در عوض روی دیجی خود وسواس داشته باشید…

هیچ سکوی کاملی وجود ندارد – چمن همیشه در یک زمان در طرف دیگر سبزتر به نظر می رسد و همه سکوها گاهی شما را عصبانی می کنند. این را بپذیر!

یاد بگیرید که مانند یک حرفه ای در هر نرم افزار و تجهیزاتی DJ کنید.

در انتخاب بهترین نرم افزارهای دی جی خود موفق باشید و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و هر گونه سوالی را در زیر بپرسید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

keyboard_arrow_up
× چت واتساپ
چت تلگرام