رکوردباکس Rekordbox 6.5.2 Fuzzy Keymixing

رکوردباکس Rekordbox 6.5.2 Fuzzy Keymixing

رکوردباکس Rekordbox 6.5.2 Fuzzy Keymixing الگوریتم همگام سازی کلید خود را تغییر داده است روشی برای ترکیب کردن کلید که مطابقت هارمونیکی بهتر همه آهنگ ها را هنگام دی جی نوید می دهد.

به این معنی است که هر آهنگ را می توان به طور هماهنگ و بدون نگرانی در مورد کلیدهای هر یک از آهنگ ها ، در هر آهنگ دیگری آمیخته کرد.

مخلوط کردن کلید فازی با در نظر گرفتن دو کلید اصلی بالقوه دیگر برای هر قطعه مشخص ، به چگونگی معمول آموختن کلیدهای دیجیتال برای دی جی ها کمک می کند. همراه با کیفیت الگوریتم های مدرن تغییر کلید ، ایده مخلوط کردن “هر چیزی به طور هماهنگ در هر چیز” را به واقعیت تبدیل می کند.

این در حال حاضر سیستم همگام سازی کلید پیش فرض در پخش کننده های رسانه Pioneer DJ’s CDJ-3000 است ، اما این حرکت آن را برای اولین بار به DJ های کنترل کننده می رساند.

رکوردباکس Rekordbox 6.5.2 Fuzzy Keymixing مفهوم چیست؟

Fuzzy Keymixing تشخیص می دهد که در واقع شش کلید موسیقی کاملاً سازگار وجود دارد و نه چهار کلید موسیقی در هنگام اختلاط هماهنگ. با استفاده از این روش ، با استفاده از حداکثر دو نیم تنه تغییر کلید ، می توان هر آهنگ را به طور هماهنگ با هر مسیر دیگر سازگار کرد.

این نتایج به مراتب بهتر از الگوریتم های استاندارد همگام سازی کلید ، که طبق قوانین سختگیرانه ای که معمولاً آموزش داده می شود ، پیروی می کنند ، به دست می آید و به همین دلیل اغلب سرعت آهنگ را از کلید اصلی به حدی دور می کنند که وحشتناک به نظر می رسد.

دی جی را با دی جی کلاب بیاموزید: دوره کامل دی جی رکوردباکس Rekordbox 6.5.2 Fuzzy Keymixing

در هنگام زدن “همگام سازی کلید” در Rekordbox DJ 6.5.2 ، مخلوط کردن کلید فازی اکنون به طور خودکار اعمال می شود ، به این معنی که کاربران این نرم افزار دیگر نمی خواهند این مفهوم را به صورت دستی اجرا کنند ، وقتی می خواهند این روش را به طور هماهنگ مخلوط کنند. در واقع ، آنها نیازی به دانستن چیزی در مورد آن ندارند – این فقط جواب می دهد. می توانید هنگام هم زدن “کلید همگام سازی” را بزنید و اطمینان بیشتری داشته باشید که نتایج خوب به نظر می رسند.

رکوردباکس Rekordbox 6.5.2 Fuzzy Keymixing ، ما هنوز منتظر بسیاری از سیستم عامل های دیگر هستیم که این مورد را به عنوان گزینه یا پیش فرض اضافه کنیم. Algoriddim’s djay نسخه ای از آن را دارد (با اجازه دادن به شما برای تفاوت عمده / جزئی در مورد کلید ، که همان نتیجه را به دست می آورد) نادیده بگیرید ، اما نسخه های دیگر. ما همه راجع به این موضوع با آنها صحبت کرده ایم و هرگونه تحول را گزارش خواهیم داد.

“اما ما از Rekordbox یا djay استفاده نمی کنیم!”

با این حال ، هنوز هم می توانید این کار را در Serato ، Traktor ، Virtual DJ ، Engine OS و … به راحتی انجام دهید.

من فرض می کنم شما با روش آموزش مخلوط کردن کلید با استفاده از چرخ Camelot آشنا هستید. با توجه به این ، شما فقط باید به خود اجازه دهید به قسمتهای مجاور مورب چرخ و همچنین قسمتهایی که لمس می کنند ، حرکت کند.

روش دیگر برای قرار دادن آن این است که حرف را در سیستم کاملوت نادیده بگیرید و به سادگی در یک کلید در همان شماره یا شماره مجاور مخلوط شوید.

با استفاده از این روش ، هر آهنگ ورودی همیشه در دو نیم تن از کلید اصلی آن مطابقت دارد ، بنابراین فقط باید کلید ورودی را به بالا یا پایین تغییر دهید تا یک یا دو یادداشت پیدا کنید تا یک عدد مطابق یا مجاور آن پیدا کنید. شماره کاملوت آهنگی که در حال حاضر بازی می کنید.

• Rekordbox DJ 6.5.2 اکنون در دسترس است. اطلاعات بیشتر از وب سایت Rekordbox.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

keyboard_arrow_up
× چت واتساپ