معرفی دی جی کنترلر Pioneer DDJ 1000 OW

معرفی دی جی کنترلر Pioneer DDJ 1000 OW

معرفی دی جی کنترلر Pioneer DDJ 1000 OW به تازگی نسخه ای از کنترلر DJ DDJ-1000 خود را به نام DDJ-1000-OW راه اندازی کرده است که تهیه آن دشوار است ، نسخه محدود ، گران قیمت ، طراح – و از نظر عملکرد دقیقاً مشابه نسخه فعلی است.

این محصول از Virgil Abloh ، از Off-White ، مارکی که با Louis Vuitton مرتبط است ، صورت گرفته و فقط از یک فروشگاه کلاس بالا ، Selfridges – و حتی پس از ورود به قرعه کشی برای دریافت آن ، قابل خرید است. و البته ، شما برای این امتیاز پرداخت می کنید. اوه ، و آیا من اشاره کردم که از نظر عملکرد دقیقاً همان DDJ-1000 است؟

معرفی دی جی کنترلر Pioneer DDJ 1000 OW

معرفی دی جی کنترلر Pioneer DDJ 1000 OW ، خدمات قابل دسترسی بیشتری مانند 12inch Skinz و StyleFlip پشت شما هستند.

از نظر من این مخالف است که چرا من در وهله اول وارد DJ شدم. برای من دی جی در مورد انحصار است نه انحصار ، و متحد کردن مردم در طبقه رقص. این در مورد نشان دادن این است که به همه تعلق دارد ، که چیزهای بیشتری وجود دارد که ما را متحد می کند تا اینکه ما را از هم جدا کند ، که ما بیش از آن چیزی هستیم که متعلق به خودمان هستیم.

آیا پروژه هایی از این دست واقعاً به ما در رسیدن به آن هدف کمک می کنند؟ آیا خرید یک کنترل کننده دی جی طراحی سخت گیر برای شما DJ بهتری است؟ البته که نه. من به عنوان مثال با کلکسیون مخالف نیستم (اگرچه آنها چیزی نیستند که من همیشه به دنبال آن بروم) ، اما فکر می کنم این فقط دیدن نفوذ آنها به دنیای تجهیزات DJ است که من دوست ندارم.

دی جی را مانند یک حرفه ای در دی جی کلاب بیاموزید

البته ، این فقط یک نظر است …
حالا باید در این مرحله اضافه كنم كه كاملاً مطمئن هستم كه هدف كسی نیستم (من و مد همیشه خوشبختانه در دنیای جداگانه خودمان وجود داشته ایم!) و دی جی هایی را می شناسم كه به آنها احترام می گذارم كه احتمالاً كاملاً “بدست می آورند” این … بنابراین من می خواهم بدانم نظر شما چیست.

آیا در این دنیای NFT های منحصر به فرد و کالاهای “معتبر” یکبار مصرف با قیمت های بالا ، آیا روند کار به همین منوال است؟ یا اینکه یک ثانیه عمیق تر شویم ، آیا ما در آخرین سرمايه های سرمايه داری قرار گرفته ايم و آيا به حال امروز خود نگاه خواهيم کرد و می خنديم ، در بعضی از زمانهای نه چندان دور در آینده؟

به صورت عملی تر ، آیا این را خریداری می کنید؟ آیا شما حتی این را می فهمید؟ و در نهایت ، آیا شما با آن موافق هستید؟

برای من ، وقتی صحبت از تجهیزات می شود ، به دنبال تجهیزات DJ هستم که به هدفی دست یابد ، نه این که به من سیگنال بدهد که من کیستم. برای من ، تجهیزات دنده DJ واقعاً نباید یک امر مد / مصرف کننده باشد ، و بیش از آنکه یک هنرمند واقعاً به نقاشی با برس های طراح اهمیت ندهد … اما البته ، و دوباره ، این فقط نظر من است.

بنابراین همانطور که می گویم ، نظرات خود را در مورد معرفی دی جی کنترلر Pioneer DDJ 1000 OW در نظرات به ما اطلاع دهید. من به همه طرفهای جامعه ما علاقه مند به این موضوع هستم.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال ارسال

فهرست
× چت واتساپ