نرم افزار رکوردباکس Rekordbox v4.0 اندروید منتشر شد

نرم افزار رکوردباکس Rekordbox v4.0 اندروید منتشر شد

نرم افزار رکوردباکس Rekordbox v4.0 اندروید منتشر شد Pioneer DJ امروز در دسترس بودن Rekordbox For Android نسخه 4.0 را اعلام کرد.

نسخه اندروید برنامه تلفن همراه Rekordbox که اندروید را با Rekordbox برای iOS نسخه 4 به سرعت می آورد و قابلیت DJing کامل را به برنامه آماده سازی موسیقی اندروید Rekordbox موجود اضافه می کند.

برنامه Rekordbox برای اندروید به صورت مستقل کار می کند، اما مانند برنامه iOS با Pioneer DJ DDJ-FLX4 نیز سازگار است و شامل SoundCloud و TIDAL به عنوان خدمات پخش موسیقی است.

نسخه اندروید این برنامه را می توانید از گوگل پلی دانلود کنید. دانلود و استفاده از آن رایگان است، اما برای باز کردن کامل قفل، باید یک اشتراک بپردازید.

Rekordbox برای اندروید چیست؟

مدت زیادی است که یک برنامه Rekordbox در اندروید (و iOS) در دسترس بوده است، هدف قبلی آن این بود که به عنوان یک ابزار آماده سازی موسیقی موبایل عمل کند.

به ویژه هنگامی که کاربر در نرم افزار لپ تاپ Rekordbox با کتابخانه ابری مشترک شده است مفید است.

این برنامه ها می توانند برای اضافه کردن نقاط نشانه، حلقه ها و غیره به آهنگ ها و انجام سایر کارهای آماده سازی موسیقی مورد استفاده قرار گیرند، که سپس با کتابخانه اصلی همگام می شوند.

برنامه Rekordbox اندروید ، مانند همتای iOS خود، اکنون دارای قابلیت DJing کامل است.

این آخرین نسخه ها با اضافه کردن یک برنامه کامل DJ، آن را یک قدم جلوتر می برند.

به این ترتیب، Rekordbox اندروید برای Android/iOS v4 را می‌توان به عنوان جایگزینی برای برنامه Pioneer DJ WeDJ، برنامه قبلی دی‌جی تلفن همراه این شرکت.

که نقطه ضعف اصلی آن نبودن در اکوسیستم Rekordbox و به همین دلیل کمی «مرده» بود در نظر گرفت. پایان” برای کاربرانی که می خواهند از طریق اکوسیستم دی جی پایونیر پیشرفت کنند.

به خاطر داشته باشید که برنامه جدید v4 برای عملکرد کامل نیاز به اشتراک دارد، حتی اگر در نرم افزار دسکتاپ Rekordbox نیز مشترک شوید.

بدون اشتراک دائماً از شما خواسته می شود که این کار را انجام دهید، که بسیار آزاردهنده می شود.

این را در ادامه بخوانید: آیا نرم افزارهای دی جی خیلی گران می شود؟

بنابراین اگر به استفاده از نسخه رایگان قبلی Rekordbox اندروید صرفاً برای کمک به آماده سازی موسیقی خود عادت دارید، ممکن است بخواهید تا زمانی که مجبور نباشید به نسخه جدید ارتقاء ندهید،

و متأسفانه بهترین گزینه شما پرداخت اشتراک خواهد بود. ، حتی اگر تمایلی به استفاده از ویژگی های عملکرد جدید ندارید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

keyboard_arrow_up
× چت واتساپ
چت تلگرام