نرم افزار Djay Pro از Fuzzy Keymixing استفاده می کند

نرم افزار Djay Pro از Fuzzy Keymixing استفاده می کند

نرم افزار Djay Pro از Fuzzy Keymixing استفاده می کند djay Pro AI 4 Algoriddim که اخیراً برای مک و iPad/iPhone منتشر شده است.

نشان دهنده جهشی بزرگ به سمت تبدیل شدن این نرم افزار به یک جایگزین حرفه ای واقعی برای “چهار بزرگ” است.

اکنون، این شرکت با مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید به حرکت خود ادامه داده است.

از جمله اعلام اخیر مبنی بر روی آوردن به ترکیب کلیدهای فازی، روشی که مدت‌ها پیش برای همگام‌سازی کلیدها پیشتاز بود و نتایج بسیار بهتری نسبت به روش همگام‌سازی کلید معمولاً اجرا می‌کند.

چرا ترکیب کلیدهای فازی Fuzzy Keymixing اهمیت دارد؟

میکس کلید فازی Fuzzy Keymixing برای اولین بار توسط دی جی کلاب در سال 2014 مورد حمایت قرار گرفت، زمانی که تصمیم گرفتیم آن را به این روش در دوره آموزشی خود “چگونه به کیمیکس مسلط شویم” آموزش دهیم.

این روشی است برای میکس کردن هر آهنگ در هر آهنگ دیگری، به صورت کلیدی، بدون اینکه هیچ یک از تراک ها نیاز به انحراف بیش از حد از صدای اصلی خود داشته باشند.

بزرگترین شکایت در مورد ویژگی های “همگام سازی کلید Fuzzy Keymixing ” در نرم افزار DJ، و روشی که معمولاً میکس کردن کلیدها آموزش داده می شود. دی جی ها با استفاده از “چرخ Camelot”.

به نظر می رسد که می توان هر «آهنگ بعدی» را با آهنگ فعلی خود با استفاده از Fuzzy Keymixing ترکیب کرد، آن را به صورت کلیدی انجام داد، و عملاً همیشه عالی به نظر می رسید.

ما آن را «میکس کلید فازی» به عنوان بازی در اصطلاح محاسباتی «منطق فازی» نامیدیم، و سال‌هاست که برای تغییر صنعت به آن کمپینی کرده‌ایم.

بنابراین مطمئناً ما از دیدن یک شرکت نرم افزاری بزرگ دیگر این کار را می کنیم (DJ پایونیر همگام سازی کلید فازی را در پخش کننده های رسانه CDJ-3000 خود گنجانده است و از آن زمان آن را به نرم افزار Rekordbox خود نیز اضافه کرده است).

در حالی که ما هنوز Fuzzy Keymixing در djay Pro آزمایش نکرده‌ایم (در djay Pro AI 4.0.4 موجود است، که در حال حاضر با آزمایش‌کنندگان بتا موجود است)، امیدواریم که Algoriddim آن را همانطور که انتظار داریم پیاده‌سازی کند.

سایر پیشرفت ها

اما همه چیز به اختلاط هارمونیک بهتر نیست – از زمان انتشار اولیه djay Pro AI 4، Algoriddim لیست بلندبالایی از ادغام ها و بهبود ویژگی ها را اضافه کرده است. از جمله مواردی که برای نسخه 4.0.4 برنامه ریزی شده اند، در اینجا برخی از نکات برجسته آورده شده است:

وینیل کنترلی خود Algoriddim یک سمت «B» ویژه دارد که شامل سه «آهنگ» است: آهنگ کامل، ساز و نسخه آکاپلا. خیلی باحال!

بسیاری از پیشرفت‌ها از زمان انتشار اولیه djay Pro AI 4 حرکت محکمی را در این جهت‌ها نشان می‌دهند، بنابراین امیدواریم Algoriddim به کار در این زمینه‌ها ادامه دهد.

برای ما، بهبود گردش کار کتابخانه و همگام‌سازی Fuzzy Keymixing  ابرداده‌های DJ بین دستگاهی، بزرگ‌ترین مسائل برجسته هستند.

آموزش دی جی با دی جی کلاب: دوره های آموزشی دی جی

djay Pro AI 4.0.4 که شامل بسیاری از بهبودهای ذکر شده است، برای آزمایش کنندگان بتا منتشر شده است و پس از اتمام Fuzzy Keymixing نسخه بتا برای همه کاربران در دسترس خواهد بود. نسخه های فعلی در اینجا موجود است.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

× چت واتساپ
چت تلگرام