نمایشگاه دی جی NAMM Show ژوئن سال 2022 برگزار میشود

نمایشگاه دی جی NAMM Show ژوئن سال 2022 برگزار میشود

نمایشگاه دی جی NAMM Show ژوئن سال 2022 برگزار میشود بزرگترین کنوانسیون برای DJ و صنعت تولید ، NAMM ، انجمن ملی تولیدکنندگان موسیقی است. NAMM معمولاً در اواسط ژانویه هر سال در آناهیم ، کالیفرنیا برگزار می شود.

برای سال 2021 ، NAMM لغو شد – و اکنون این خبر منتشر شده است که در سال 2022 ، NAMM حتی بیشتر به ماه ژوئن عقب می افتد.

چه کسی می دانست که صنعت رویدادهای زنده تقریباً به طور کامل برای یک سال تعطیل شده است؟

من و جاش در NAMM 2020 ، هر دو خوشبختانه از این که همه گیری جهانی در راه است ، بی خبر بودیم.

چند نکته جالب از اعلام NAMM Show مبنی بر حرکت آنها به تاریخهای جدید ژوئن-به ویژه 3-5 ژوئن 2022 وجود دارد.

چه اتفاقی برای چرخه محصول ایجاد شده در اطراف کنوانسیون NAMM می افتد؟ من سالهاست می گویم که شرکت ها باید به دنبال قطع ارتباط خود با چرخه انتشار NAMM باشند.

در حالی که آنقدر سر و صدا وجود دارد که توجه به آن سخت است. برخی از شرکتها مانند Roland و Native Insturments مدتهاست مدافع “انجام کارهای خود” خارج از NAMM هستند.

اما برای شرکتهای کوچکتر ، توجه ، رسانه ها و خریداران در نمایشگاه می تواند ارزشمند باشد.

نمایش تابستانی NAMM چطور؟ نسخه تابستانی NAMM معمولاً هر سال در نشویل برگزار می شود ، اما این بار ، این دو کنوانسیون در یک ترکیب می شوند. شاید این برای بهترین باشد – مگر اینکه شما در نزدیکی نشویل مشاغل تجاری داشته باشید!

اقامتگاه و آب و هوا چطور؟ خوب ، این مورد بر اکثر خوانندگان DJTT تأثیر نمی گذارد ، اما بسیاری از افراد در صنعت مجبورند با کاربردهای کنوانسیون مقابله کنند. در ماه ژانویه ، کالیفرنیای جنوبی برای اکثر ساکنان خارج از شهر (تقریباً تمام NAMM) یک استراحت گرم لذت بخش از همه جا در نیمکره شمالی است.

در ماه ژوئن ، می تواند بسیار گرمتر ، گرم و مرطوب باشد. همچنین اتفاق می افتد که فصل تعطیلات تابستانی بسیار بالا است – و در حالی که دیزنی لند فقط یک بلوک از مرکز کنوانسیون فاصله دارد ، مطمئناً فشار زیادی بر اقامتگاه های گران قیمت در این منطقه وارد می کند.

تابستان به سختی در برنامه قرار می گیرد! بسیاری از کارکنان و نوازندگان صنعت موسیقی برای کسب و کار و تفریح ​​به رویدادهای تابستانی تکیه می کنند – بنابراین برگزاری کنوانسیون در ماه ژوئن ساده ترین کاری نیست که می توان به برنامه های نوازندگان اضافه کرد.

با همه اینها ، من دوست دارم که NAMM با واقعیت های برگزاری یک کنوانسیون در طول یک همه گیری مداوم سازگار شود. آنها سازگاری خوبی دارند ، به ویژه وقتی که تعداد زیادی از شرکت کنندگان خارج از کشور به دلیل محدودیت سفر نتوانند در آنجا شرکت کنند.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

× چت واتساپ
چت تلگرام