ویژگی های جدید Traktor Pro برای مشترکین ارائه می شود

ویژگی های جدید Traktor Pro برای مشترکین ارائه می شود

ویژگی های جدید Traktor Pro برای مشترکین ارائه می شود ابتدا در دسترس کاربران مشترک هستن قرار می‌گیرد. به عنوان بخشی از ردیف جدید Traktor Pro Plus.

این آخرین مورد از ترکتور دی جی در مورد گزینه اشتراک قبلی اعلام شده برای نرم افزار، از طریق DJTechTools است، سایتی که به طور سنتی نزدیک ترین سایت به Traktor Pro بوده است.

DJTechTools گزارش می‌دهد: «در اصل، NI از این دسته از مشترکین Pro Plus استفاده می‌کند تا اجازه دسترسی زودهنگام به ویژگی‌ها را بدهد.

به‌جای اینکه منتظر بمانند تا نسخه اصلی منتشر شود (و سپس هزینه آن ارتقا را دریافت کند.

«انتظار می‌رود انواع ویژگی‌هایی که پشت مدل اشتراک قرار می‌گیرند.

ویژگی‌های صوتی و مبتنی بر عملکرد تحت تأثیر تیم‌های دیگر در Soundwide شرکت مادر NI، که اکنون شامل iZotope، Plugin Alliance و Brainworx می‌شود.

دی جی ها باید ماهیانه 5 دلار یا 50 دلار در سال بپردازند و Traktor Pro این را با اشتراک سه ماهه Beatport Streaming برای مشترکین سالانه و یک ماه اشتراک اضافی رایگان برای مشترکین ماهانه هدیه می کند.

برای این کار، دی‌جی‌ها می‌توانند انتظار داشته باشند که “3-4 ویژگی جدید از طریق مدل اشتراک منتشر شود.”

اگر نخواهم مشترک شوم چه؟

Native Instruments می‌گوید: «به‌عنوان یک کاربر غیر مشترک… شما به مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید دسترسی نخواهید داشت.

اما همچنان به‌روزرسانی‌های سازگاری رایگان و رفع اشکال‌ها را در مجوز استاندارد Traktor Pro 3 خود دریافت خواهید کرد.

ما همچنین به انتشار به‌روزرسانی‌های اصلی پولی به صورت دوره‌ای ادامه خواهیم داد تا این ویژگی‌های جدید را در یک بخش بزرگ عرضه کنیم و همچنین عملکرد و فناوری اصلی Traktor Pro را به‌روزرسانی کنیم.»

وقتی صحبت از Traktor Pro به میان می‌آید کاربران Traktor Pro سال‌هاست که به‌عنوان ویژگی‌های ضروری برای افزودن به نرم‌افزار، فریاد می‌زنند و اکنون از آنها خواسته می‌شود که پول بدهند.

در ابتدا برای مجموعه ای مبهم و کوچک از ویژگی های جدید، یا حتی بیشتر صبر کنید. (دو ویژگی اول – “Traktor Pattern Player” و “Integrated iZoTope Mazimizer” کاملاً باطنی به نظر می رسند.

به عنوان مثال، زمانی که کاربران هنوز منتظر بیت گریدینگ انعطاف پذیر هستند.

Traktor Pro به قیمت 50 دلار در سال را به عنوان قیمت خود انتخاب کرده است که از همه کمتر است، به جز djay Pro AI. اما از قضا، انتخاب این قیمت منجر به مقایسه با djay Pro AI خواهد شد.

در حالی که djay Pro AI انتخاب همه نخواهد بود (و فقط برای محصولات اپل است)، اگر به سرعت توسعه djay Pro AI نگاه کنید. خیلی واضح تر است که ببینیم این پول به کجا می رود.

همان هزینه «توسعه آهسته» را می‌توان برای Serato در نظر گرفت، اگرچه حداقل Serato هنوز گزینه خرید کامل برای دریافت همان ویژگی‌ها را دارد.

Virtual DJ، هنگامی که خرید یا مشترک شدن را انتخاب کردید، به همه ویژگی‌های یکسانی در یک زمان می‌دهد، که به‌خصوص منصفانه به نظر می‌رسد.

در مورد Rekordbox، در حالی که به طور کلی سطوح اشتراک بالاتری دارد (و گزینه ای برای خرید مستقیم وجود ندارد)، شما فضای ذخیره سازی ابری را به عنوان بخشی از سطوح بالاتر دریافت می کنید.

چه می‌شد اگر Traktor Pro با Beatport معامله می‌کرد و مجوز Beatport همیشگی را با لیست‌های پخش فقط مختص Traktor Pro می‌کرد.

خوب حداقل این نوع چیزها تفکر عمیق تری در مورد آنچه مشترکین ممکن است مایل به پرداخت هزینه باشند را نشان می داد.

اگر واقعاً نمی‌خواهید اشتراک بپردازید، می‌توانید همیشه به سراغ جایگزین منبع باز Mixxx بروید.

می‌توانید تجهیزات مستقل بخرید و نرم‌افزار را به‌طور کلی رها کنید.

حداقل در حال حاضر، نرم افزار مورد نیاز برای بهترین استفاده از تجهیزات DJ مستقل رایگان است. این موضوع تا کی باقی می ماند، یک سوال دیگر است…

در وب سایت Native Instruments Traktor درباره Traktor Pro Plus اطلاعات بیشتری کسب کنید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

× چت واتساپ
چت تلگرام