پشتیبانی از Beatport LINK streaming در Traktor Pro 3.5 beta

پشتیبانی از Beatport LINK streaming در Traktor Pro 3.5 beta

پشتیبانی از Beatport LINK streaming در Traktor Pro 3.5 beta

eatport ، Beatsource و Native Instruments با هم همکاری کرده اند تا یکپارچه سازی Beatport LINK را در نرم افزار TRAKTOR PRO 3 ایجاد کنند.

و از طریق آن ، امکان استفاده از نرم افزار LINK در کنترل کننده های TRAKTOR وجود دارد.

کاربران TRAKTOR PRO هم اکنون می توانند از Beatport و Beatsource LINK در حالت Beta Public استفاده کنند و در ژوئن رسمی شروع به کار خواهد کرد.

از این ادغام مدت هاست که می گذرد ، زیرا Beatport و Native Instruments 16 سال با یکدیگر شریک بوده اند.

بنابراین این کاملا منطقی است. هنگام بحث در مورد مشارکت ، Beatport’s SVP و GM Romain Pouillon توضیح داد:

این ادغام با TRAKTOR PRO مدت زیادی است که برای جامعه جهانی DJ وجود دارد ، به خصوص با توجه به سابقه بین Native Instruments و Beatport و هم پوشانی بزرگ در مشتریان ما. با اضافه کردن این اکوسیستم LINK ، هر دو شرکت پیروزی بزرگی را برای دی جی های سراسر جهان به ارمغان می آورند و یک نقطه عطف مهم در ماموریت مشترک ما برای توانمند سازی دی جی ها محسوب می شوند. من به تعهد بی دریغ و سخت کوشی تیم های متبوع خود افتخار می کنم که بدون آنها این کار هرگز ممکن نبود. از آنها به خاطر واقعیت بخشیدن به آنها متنفر است.

پشتیبانی از Beatport LINK streaming در Traktor Pro 3.5 beta

ویژگی های LINK در TRAKTOR PRO

این مشارکت بدان معناست که کاربران TRAKTOR PRO قادر خواهند بود به کلیه توابعی که Beatport و Beatsource LINK ارائه می دهند دسترسی پیدا کنند که شامل توانایی زیر است:

دسترسی به لیست های پخش LINK ، لیست های پخش منظم ، دیجی نمودارها ، نمودارهای برتر و مجموعه های DJ و همچنین ایجاد لیست پخش نامحدود TRAKTOR و هوشمند با استفاده از آهنگ های موجود در کتابخانه های Beatport و Beatsource LINK
جریانهای کامل را از فهرستهای Beatport و Beatsource LINK جستجو و پخش کنید
حلقه ها ، نشانه ها و نظرات را به آهنگ ها اضافه کنید
TRAKTOR FX را روی تراکهای خود اعمال کنید و آنها را در میکس خود آزمایش کنید (با استفاده از مجموعه موسیقی خریداری شده TRAKTOR)
ذخیره کامل آهنگ های در حال پخش
از حالت آفلاین استفاده کنید ، جایی که می توانید حداکثر 100 قطعه فروشگاه را در قفل آفلاین خود بازی کنید (توجه: این مورد بلافاصله در دسترس نیست ، اما با نسخه 2 بتا عمومی ارائه می شود)

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

× چت واتساپ
چت تلگرام